KONST / Litografier / Färglitografi 14332127
nr 1433 2127
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 291/375, Kroginteriör. Färglitografi, bildmått: 85x57cm, yttermått inklusive ram: 90x62cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:49:02
2.200 kr
2.600 kr
3.600 kr
4.000 kr
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.600 kr
22 nov